DOSTAWCA BHP jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się kompleksowym zaopatrzeniem firm w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej, w odzież reklamową, korporacyjną oraz gadżety promocyjne. Nasze wieloletnie doświadczenie w szeroko pojętej branży bhp oraz znajomość rynku reklamowego pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Naszymi atutami są profesjonalizm i dobra znajomość rynku, dzięki czemu potrafimy optymalnie dobrać oferowane wyroby, co nie tylko zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy, ale również pozwala zracjonalizować koszty działalności firm i instytucji.

W naszej ofercie znajdziecie wyroby znanych i cenionych na rynku producentów, zarówno polskich jak i zagranicznych, a wśród nich m.in.: odzież roboczą znanych marek (MASCOT, SNICKERS, DICKIES i in.), obuwie ochronne U-POWER, środki ochrony indywidualnej 3M, HONEYWELL, rękawice różnych dystrybutorów i wiele, wiele innych produktów…

Do naszych odbiorców należą firmy i instytucje z całego kraju, z wielu różnych gałęzi przemysłu. Dostarczamy m.in. dla firm z branży maszynowej, elektronicznej, dla przetwórstwa tworzyw sztucznych, do firm budowlanych, transportowych, służby zdrowia, hoteli i wielu innych.

Mamy nadzieję, że uda nam się sprostać Państwa wymaganiom. Zapraszamy do współpracy 🙂